Najbliższe spotkanie:
28 marca 2019

Layout o wiośnie

Wiosna w kalendarzu już się rozpoczęła, ale za oknem jeszcze bywa różnie. Komu brakuje jej na żywo, ten może sięgnąć do swych wiosennych wspomnień z lat poprzednich. Dzisiaj chciałabym Wam pokazać layout o wiośnie dość dawnej, ale wciąż miło wspominanej.


Jest coś wiosennego, co staram się zobaczyć na własne oczy każdego roku, a są to kwitnące różaneczniki. Szczególnie zachwycają w arboretum w Wojsławicach. Jeśli nie macie czasu na wyjazd poza Wrocław, zachęcam do majowego spaceru po Parku Szczytnickim w okolicach Ogrodu Japońskiego, ale po drugiej stronie ulicy Mickiewicza. Naprawdę warto.


Layout utrzymany jest w kolorystyce niebiesko-żółtej z domieszką zielonego, spójnie z kolorami dominującymi na zdjęciu. Głównymi ozdobami są naklejki "puffy" i kwiatki odbite stempelkam, pokolorowane akwarelkami i wycięte z papieru.


Kolejnym elementem łączącym elementy w całość są kropki: na papierze skrapowym, na płatkach kwiatów i na białym tle, pochlapanym czarną i żółtą mgiełką.


Białe tło, chlapanie mgiełkami i biała serwetka są ostatnio obecne w niemal każdym moim layoucie. A Wy macie takie powtarzające się motywy w swoich pracach? No i pytanie najważniejsze: jakie macie plany na tę wiosnę?

Pozdrawiam serdecznie, Ania K.

2 komentarze:

Anna - Krulik pisze...

Faktycznie, mega wiosenny :D Kolory idealnie zgrywają się z tymi za oknem :D

ClaudiaMorningstar pisze...

Bardzo ładna, idealna na wiosnę.