Najbliższe spotkanie:

Najbliższe spotkanie - 4 października w niedzielę godz. 15:00 w Studium Edukacji Ekologicznej ul. Starograniczna 28, Wrocław

28 lutego 2019

Postapokaliptyczna kartka z elementami elektroniki

Mam dla Was coś dość niestandardowego, kartkę w klimacie post-apokalipsy z elementami elektroniki :) Przygotowałam ją na urodziny koleżanki, która jest miłośniczką gry Neuroshima RPG, w której jedną z frakcji jest moloch, krwiożercze maszyny – co tłumaczy napis moloch inside ;)


Podstawą jest papier scrapowy imitujący czerwoną płytkę drukowaną. Do papieru została przyklejona płytka drukowana wymontowana z komputerowego dysku twardego. Kolejne elementy ozdobne to tranzystory, oporniki, przetworniki i różne takie elektroniczne drobiazgi. Przy niektórych musiałam powyginać nóżki, do czego używałam kombinerek.



Logo molochu oraz napis wykonałam samodzielnie. Literki zostały przyklejone klejem do drucików, aby zamontować je nad napisem.



W niektórych miejscach zostały odbite podwójnie stempelki. Dzięki zastosowaniu dwóch kolorów uzyskujemy efekt trójwymiarowości :)



Druciki, którymi został zamontowany napis, wmontowałam w elementy elektroniczne, tak żeby łączyły ze sobą poszczególne części podzespołów.



Częścią wzorku na papierze są połączenia między układami. Żeby uwydatnić je jeszcze bardziej i nadać całości więcej wyrazu dorysowałam je w niektórych miejscach białym żelopisem.



Jak krwiożercze roboty, to i krew. Jej imitację wykonałam czerwonym tuszem kropiąc lub chlapiąc na papier tak, żeby elektronika również było upaćkana.





Kartka z tyłu została również urozmaicona stempelkami w odpowiednim klimacie apokalipsy, czerwonym tuszem, oraz elementami elektroniki zespolonymi z papierem.





Mam nadzieję, że podoba Wam się takie niestandardowe podejście do składania życzeń Spersonalizowane kartki są najlepsze, koleżanka była w niebo wzięta ;)


USAGI

2 komentarze:

Anna - Krulik pisze...

Dobre to jest! a jakie pracochłonne :D

USAGI pisze...

Dziękuję :D! Ano, trochę pracy trzeba było w to włożyć ;)