28 lutego 2019

Postapokaliptyczna kartka z elementami elektroniki

Mam dla Was coś dość niestandardowego, kartkę w klimacie post-apokalipsy z elementami elektroniki :) Przygotowałam ją na urodziny koleżanki, która jest miłośniczką gry Neuroshima RPG, w której jedną z frakcji jest moloch, krwiożercze maszyny – co tłumaczy napis moloch inside ;)


Podstawą jest papier scrapowy imitujący czerwoną płytkę drukowaną. Do papieru została przyklejona płytka drukowana wymontowana z komputerowego dysku twardego. Kolejne elementy ozdobne to tranzystory, oporniki, przetworniki i różne takie elektroniczne drobiazgi. Przy niektórych musiałam powyginać nóżki, do czego używałam kombinerek.Logo molochu oraz napis wykonałam samodzielnie. Literki zostały przyklejone klejem do drucików, aby zamontować je nad napisem.W niektórych miejscach zostały odbite podwójnie stempelki. Dzięki zastosowaniu dwóch kolorów uzyskujemy efekt trójwymiarowości :)Druciki, którymi został zamontowany napis, wmontowałam w elementy elektroniczne, tak żeby łączyły ze sobą poszczególne części podzespołów.Częścią wzorku na papierze są połączenia między układami. Żeby uwydatnić je jeszcze bardziej i nadać całości więcej wyrazu dorysowałam je w niektórych miejscach białym żelopisem.Jak krwiożercze roboty, to i krew. Jej imitację wykonałam czerwonym tuszem kropiąc lub chlapiąc na papier tak, żeby elektronika również było upaćkana.

Kartka z tyłu została również urozmaicona stempelkami w odpowiednim klimacie apokalipsy, czerwonym tuszem, oraz elementami elektroniki zespolonymi z papierem.

Mam nadzieję, że podoba Wam się takie niestandardowe podejście do składania życzeń Spersonalizowane kartki są najlepsze, koleżanka była w niebo wzięta ;)


USAGI

2 komentarze:

Anna - Krulik pisze...

Dobre to jest! a jakie pracochłonne :D

USAGI pisze...

Dziękuję :D! Ano, trochę pracy trzeba było w to włożyć ;)