Najbliższe spotkanie:
11 września 2018

Gość w dom: Inka Art

Witajcie! 
dzisiaj zapraszam Was na spotkanie z Inką-Art. 
Inka tworzy świetnie prace wykorzystując nietypowe materiały. Jej praca urzekła nas w trakcie poprzedniego wyzwania, mamy nadzieję, że Wam też Inki prace się spodobają. 
Inka-Art będzie pojawiała się u nas na blogu od czasu do czasu prezentując sposoby wykonania różnych recyclingowych prac. 
Będzie ciekawie :D 
Miłego oglądania! 
Krulik
Witam wszystkich bardzo serdecznie,

Dzisiaj występuję tutaj w charakterze Gościnnej Projektantki, na specjalne zaproszenie Teamu Kwiatu Dolnośląskiego - bardzo dziękuję całemu zespołowi za ten zaszczytny gest.

Mam na imię Halina,  w sieci występuję pod nickiem Inka-art.Rękodziełem zajmuję się praktycznie od dziecka. Obecnie tworzę przede wszystkim w technikach typowo plastycznych: scrapbooking, decoupage - moje dwie wielkie miłości a oprócz nich: szkic, rysunek, mix media, fusing, ceramika, malarstwo i  różnego rodzaju zdobienie z wykorzystaniem tkanin.
Na początku moje serce skradł decoupage, tworzyłam w tej technice przede wszystkim zegary ścienne. Potem przyszedł czas na inne techniki jak ceramika i malarstwo. Od ponad trzech lat pasjonuję się scrapbookingiem, tworzę bardzo dużo kartek okolicznościowych, powstają też albumy, notesy, czekoladowniki i inne niestandardowe projekty. 
Rękodzieło to moje drugie życie i wielka pasja, to cudowny sposób na relaks i poprawę nastroju, to satysfakcja z możliwości wykonania rzeczy niezwykłej, niepowtarzalnej, często z przesłaniem lub uwzględnieniem zainteresowań czy marzeń adresata.
Lubię robić prace różnorodne, nie ograniczam się do wybranych technik, cały czas poszukuję i uczę się czegoś nowego.

Z miłą chęcią zaprezentuję Wam moją twórczość w kalejdoskopowym skrócie z podziałem na techniki, jakimi się zajmuję:
- scrapbooking - w twej dziedzinie tworzę najwięcej - dzisiaj romantyczna karteczka dla Nowożeńców:
- decoupage - upcyklingowy zegar ścienny w jesiennych barwach, wykonany na porcelanowym talerzu:

- świecący obrazek -  bardzo prosty w swej formie projekt, wykonany w 90% z odpadów:  

- mix media - wakacyjny LO na podobraziu, umieściłam tam mnóstwo drobnych przedmiotów pochodzących z odzysku:i medaliony, w których zamknęłam zimowe pejzaże:
 


- fusing - zegary ze spłaszczonych, szklanych butelek: oraz: 

- projekty niestandardowe (o wykonanie których bardzo często jestem proszona). Dzisiaj chcę Wam zaprezentować komplet do pokoju małego ucznia - wykonany na bazie przedmiotów z odzysku: 


Kocham tworzyć w duchu recyklingu i upcyklingu, Was również gorąco do tego zachęcam :-)

Jeśli będziecie mieli ochotę poznać bliżej tajniki powstawania praz z wykorzystaniem odpadów, jeśli zapragniecie nadać drugie życie przedmiotom z odzysku, zapraszam do siebie:
gdzie znajdziecie ciekawe pomysły na takie prace jak i na bloga Kwiatu Dolnośląskiego, na którym od czasu do czasu będę miała przyjemność prezentować swoje pomysły wraz z kursami na ich wykonanie.

Jeszcze raz pięknie dziękuję Kwiatowi Dolnośląskiemu za zaproszenie, Wam, Drodzy Czytelnicy - za spotkanie, pozdrawiam i zapraszam do wspólnego, kreatywnego tworzenia.

Inka

 

11 komentarzy:

aga-craft pisze...

Inspiruj nas Halinko, uwielbiam Twoje prace :)

inka-art pisze...

Bardzo mi miło Aguś - dziękuję i serdecznie zapraszam :-)

Anna Iwańska pisze...

Halinko gratuluje gościnnych występów i jak zawsze z ciekawością czekam na Twoje nowe pomysły.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w "nowym" miejscu

inka-art pisze...

Dziękuję Aniu i zapraszam serdecznie na moje kursy - mam nadzieję że się spodobają :-)

Ula K. pisze...

Super Halinko! Gratuluję! Inspiruj nas jak najwięcej :)

USAGI pisze...

Super pomysł z tą jaszczurką :)!!

Joanna Loana pisze...

Jaki piękny zegar z talerza! A miał już wcześniej dziurkę, czy ją też sama wykonywałaś?

inka-art pisze...

Dziękuję bardzo za uznanie, dziurki zarówno w talerzach jak i w szklanych butelkach wiercę sama. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne, tylko trzeba posiadać odpowiedni sprzęt :-)

Joana pisze...

Zróbmy kiedys swiateczne medaliony na spotkaniu

Lena Wz pisze...

Prace cudne. Najbardziej urzekł mnie jednak medalion. W zeszłym roku zakochałam się w nich. Cieszę się, że zagościłaś u nas i inspirujesz.

inka-art pisze...

Bardzo dziękuję za miłe słowa, zatem przed Świętami postaram się spełnić Waszą prośbę i przygotować pracę na bazie medalionu lub akrylowej kuli :-) Pozdrawiam serdecznie!