30 lipca 2018

Albumik na wakacyjne wspomnienia

Witam wszystkich! 
 
Połowa lata już właściwie minęła. Macie urlop za sobą, czy może upragniony wypoczynek jeszcze przed Wami? Chciałabym dzisiaj pokazać Wam albumik, w którym można przechować wakacyjne wspomnienia.


Jest to album zrobiony z torebek śniadaniowych oklejonych papierami scrapbookingowymi. Każda karta ma w sobie pojemną boczną kieszeń, która spokojnie pomieści rozmaite pamiątki. W albumie możecie przechowywać nie tylko zdjęcia, ale również ulotki, bilety wstępu tu czy tam albo kolejowe/ samolotowe/ komunikacji miejskiej, menu z kawiarni lub restauracji, wycinki z gazety i inne drobiazgi, które przypomną Wam miłe chwile.


Mniejsze kieszonki znajdują się także na niektórych stronach. Włożyłam w nie małe karty do pocket scrapbookingu (Project Life). Można na nich przykleić małe zdjęcia lub zrobić notatki. Duże karty do pocket scrapbookingu wykorzystałam we wspomnianych wcześniej kieszeniach bocznych.


Nie spędzam tegorocznych wakacji w tropikach, ale nie mogłam się powstrzymać przed użyciem w albumie papierów z motywami dość egzotycznymi. Miałam dzięki nim pretekst do wykorzystania złotego flaminga i ananasowych spinaczy, które długo czekały na swoją kolej w zakamarkach mojej szuflady.


Albumik jest zawiązywany wstążką, co powinno powstrzymać zawartość przed wypadaniem. Szkoda byłoby zgubić wakacyjne pamiątki.


Życzę Wam słonecznego i kreatywnego lata i pozdrawiam serdecznie, Ania K.

3 komentarze:

Anna - Krulik pisze...

Super album! Taki wesoły, kolorowy, idealny na wspomnienia gorącego lata!

ZuzAnna pisze...

Super!I milo widziec dokonczenie tego,co razem tworzylysmy 😊

DOBROSŁAWA pisze...

Album świetny. A te tagi z wykończeniem liściasty mnie zauroczyly.