30 stycznia 2018

Czym jest GelliArt? - zaprasza Kasia WyszogrodzkaWitajcie! 
Już za chwile spotykamy się we Wrocławiu na corocznym świecie DWC! Bywam tam niemal od początku.
Przyjeżdżam już w piątek, spotykam grono wspaniałych znajomych z całej Polski i tak do niedzieli rozmawiamy, szkolimy się na warsztatach, tworzymy we wspólnym gronie!
Tym razem stawiam się również we Wrocławiu w roli instruktora – każdy kto nie miał do tej pory okazji popracować z magiczną płytką GelliArt – będzie miał to okazje zrobić pod moim czujnym okiem już w sobotę. Czym jest GelliArt?
To gruba, silikonowa, elastyczna płytka dzięki której za pomocą farb akrylowych, masek, piankowych stempli i wszystkiego co pozostawia ciekawe ślady (np. koronki!) mamy możliwość stworzyć niepowtarzalne, unikatowe, barwne strony Mixed Mediowe. 
Wiele mieszających się ze sobą barw tworzy niepowtarzalne kompozycje – stąd nazwa MONOPRINTING – odbitka może być tylko jedna!Na moich warsztatach pokażę Wam jak pracować na płytce z farbami, jak osiągać zaskakujące i ciekawe efekty. To będzie wspaniała okazja dla tych, którzy miewają problemy z lekiem przed „białą kartką” :D Kilka kropli farby, kilka ruchów wałeczkiem i na pustej kartce otwierają się drzwi wyobraźni! Na koniec pokaże Wam również kilka przykładów, jak wykorzystać przygotowane strony. A musicie mi uwierzyć – MONOPRINTING z GelliArts to jedna z najbardziej wciągających technik Mixed Mediowych!!! 
Możliwości, które się przed Tobą otworzą są nieograniczone! 
Masz zatem ochotę przeżyć tą przygody ze mną? – zapraszam serdecznie! 
Kasia Wyszogrodzka Zapisy: katarzyna.wyszogrodzka@gmail.com; cena 100 pln; 3 lutego; godz 12.30-15.00


1 komentarz:

USAGI pisze...

O! Fajnie, że ktoś o tym napisał, bo zastanawiałam się na czym to polega :)