15 maja 2017

Pudełko komunijne z tekturkami egoCraft w roli głównej


Witajcie.
Tak na prawdę nasz blog raczej nie reklamuje określonych marek produktów do scrapbookingu, decupagu i innych dziedzin rękodzieła. Ja jednak przełamię tą tradycję (mam nadzieję, że moje koleżanki głowy mi nie urwą) i zachwalę firmę, którą odkryłam niedawno, a która ma świetne tekturki. Ego.craft to nie tylko marka oryginalnych wzorów, ale również i świetnych jakościowo tekturek i baz. Powiem szczerze, że jeszcze do niedawna sama wykonywałam bazy do exploding boxów. Sytuacja się zmieniła, kiedy odkryłam bazy z wyżej wspomnianej firmy - są bardzo sztywne i szybciutko się je składa. Nie trzeba nic ciąć, wyliczać, mierzyć. Wszystko jest na "gotowo". Zobaczcie ile czasu zaoszczędzam ;)

Myślę, że nie trzeba mówić zbyt wiele. Wystarczy bowiem spojrzeć na powyższe zdjęcia, które mówią same za siebie. Jest oryginalnie i wyjątkowo. Idealnie do okazji jaką jest I Komunia Święta.
W ofercie sklepu oczywiście jest dużo więcej propozycji nie tylko komunijnych, ale również i na inne okazje. Wystarczy zajrzeć i od razu człowiek odpływa.
Pozdrawiam serdecznie.
MargoLa


Brak komentarzy: