Najbliższe spotkanie:
27 marca 2012

Zapraszamy na warsztaty do....


Rozpoczynając od dzisiaj, co tydzień będziemy prezentować Wam po jednej osobie z prowadzących warsztaty. 

Dzisiaj zapraszamy na warsztaty do … jak na razie, nie „do” ale „na”, bo jeszcze nic takiego się nie wydarzyło, żebym prowadziła warsztaty – ale wiadomo, że zawsze ktoś musi zacząć więc zacznę ja, czyli Krulik – Anka. 


W lipcu wraz z resztą dziewczyn z Kwiatu Dolnośląskiego zaprosimy Was na kolejną super craftową imprezę. 
Doświadczenie w organizacji imprez mam spore (zaczynałam w przedszkolu jako organizator łopatek i wiaderek w piaskownicy ;-) ) więc w ich imieniu staram się ogarnąć całe to warsztatowe zamieszanie i do lipca na pewno się jakoś się nam uda. Pewnie stąd niektóre (-rzy) z Was kojarzą mnie jako osobę od której dostaje się e-mail z potwierdzeniem przybycia na Dolnośląskie Warsztaty Craftowe 
(obojętnie czy to Zimowe czy Letnie czy Jesienne :-D ). 

 

W przerwach pomiędzy organizacją Warsztatów staram się scrapować i to chyba lubię robić najbardziej, od święta robię kartki i czasami notesy, 


ostatnio spodobały mi się prace kolażowe, 

z technik nie-papierowych to jak na razie wybieram szycie. 

Swoje wszelkie twory zamieszczam na blogu: Zielony Króliczy Ląd (Green Rabbit's Land).
Z technikami papierowymi pierwszy raz zetknęłam się w 2006 roku na warsztatach z robienia kartek. Tam kupiłam swoje pierwsze papiery i wstążki, które o dziwo mam do dziś! Przez kilka lat był u mnie względny spokój, aż do 2009 roku kiedy to zajrzałam na forum Scrappassion i spotkałam dziewczyny obecnie tworzące Kwiat Dolnośląski. 
Nie chcę nic mówić, ale drugą rzeczą, którą zrobiłam na tym forum było zaproponowanie miejsca spotkań – tam gdzie spotykamy się do dziś :) więc organizacja przede wszystkim :D
Żeby było o kim scrapować mam trójkę dzieci (i męża), którzy nie dość, że są wdzięcznym tematem prac (tworzę masę albumów z nimi w rolach głównych), to na dodatek chodzą ze mną na każdy scrapmeeting we Wrocławiu (i nie tylko)  a niektórzy zaczynają już działać sami.

To byłoby chyba na tyle o mnie i mojej działalności. 
Pozdrawiam bardzo serdecznie i mam nadzieję, że spotkamy się wszyscy na II Dolnośląskich Letnich Warsztatach Craftowych.
Krulik

5 komentarzy:

Katrina pisze...

To właśnie ta osoba bez której Dolnośląskie Warsztaty Craftowe nigdy by się nie wydarzyły! ;)

Dzięki Kruliku za ogarnianie tego całego zamieszania i dopinanie wszystkiego na ostatni guzik! :*

Aga Michniewicz pisze...

Superowo przedstawiona sylwetka Kruliku :D

Krulik to nasza craftowa mama :D

Aida Domisiewicz pisze...

:) Nasza Ty matko założycielko kochana :) Miło się czyta o Tobie:)

ibisek pisze...

Czadersko Aniu :)

Unknown pisze...

Witam potrzebuję pomocy w ogarnięciu programu na ktory mam wyslac identyfikator na konkurs. Nie uzywalam go i nie umiem wyslac Zdjęcia. Jakies wskazówki?