27 lutego 2012

Spotkanie, spotkanie, spotkanie....

Może jeszcze nie wiecie, ale w najbliższą niedzielę 4 marca 2012 odbędzie się kolejne comiesięczne spotkanie Kwiatu Dolnośląskiego. 

Roboczy tytuł spotkania to "Wielkanocne kartki i inne takie" - czyli, jak sama nazwa wskazuje, będziemy robić kartki, ale też, a może przede wszystkim, będziemy się dzielić pomysłami na nie. 

Jeżeli ktoś ma ochotę uczestniczyć w tej inspiracyjnej zadymie proszony jest o zabranie ze sobą materiałów takich jak ( o ile oczywiście się takowe posiada - jeżeli się nie ma nie trzeba przynosić:)) :
wielkanocne papiery, 
dziurkacze - jajkowe, zającowe, barankowe i inne takie,
stemple - jak powyższe, 
wstążki 
i jeszcze rzeczy podstawowe (to powinien posiadać każdy) czyli papier bazowy (np. blok techniczny) , tusze, nożyczki, ołówek, klej, podkładka i co tam jeszcze komu potrzeba. 

Spotkanie odbędzie się jak zwykle o godzinie 15:00 w Akademia Terapii Naturalnych, ul. Starograniczna 28 na Popowicach.

Zapraszamy wszystkich! ale to absolutnie wszystkich którzy chcą spróbować czegoś nowego, poznać Kwiat Dolnośląski i miło spędzić niedzielne popołudnie!


I jeszcze mam prośbę do wszystkich, którzy to czytają - proszę w swoich planach wakacyjnych zaklepać sobie 6-7-8 lipca tego roku na II Dolnośląskie Letnie Warsztaty Craftowe!
A będzie się znowu działo :)
Warsztatów będzie ze trzydzieści, sklepów tyle ile sala zmieści, pokazy, konkursy, wyzwania i nie będzie wcale spania :) 
Zakończę już mniej poetycko - szczegóły wkrótce.
pozdrawiam
Krulik


5 komentarzy:

ibisek pisze...

Kruliku - BOSKI WPIS!!!

Kasia pisze...

Zaklepane wszystkie terminy :)!

Marzenciuk pisze...

Jakie cudowne wieści. Już się doczekać nie mogę :)

Aga Michniewicz pisze...

Już się doczekać nie mogę :D

zancia pisze...

lipiec? dopiero??? a nie mozna by było wiosennych warsztatow zrobic ?;)i jak tu wytrzymac do lipca?:(