21 lutego 2012

Po sąsiedzku: craftujący Górny Śląsk

Niedawno powstało nowe miejsce w sieci, zrzeszające craftujące Ślązaczki, a że to nasze sąsiadki, to postanowiłyśmy ugościć je na naszym blogu. Oto jak się nam przedstawiły:

Pomysł na stworzenie miejsca dla kreatywnych Ślązaczek przyszedł z dnia na dzień, zazdrościłam dziewczynom z Kwiatu Dolnośląskiego, że mają swoje miejsce w sieci. Nasze forum: SILESIANCRAFTS.MOJEFORUM.NET powstało 22 stycznia tego roku. Na dziś dzień ma już 49 użytkowników i prawie 2000 postów.

Zaraz za pomysłem na forum, powstał pomysł na blog wyzwaniowy prowadzony przez bardzo zdolne Ślązaczki. I tak powstało silesiancraft.blogspot.com - na którego serdecznie zapraszamy!

Grono projektantek liczy w sobie 6 wspaniałych osóbek: Ja(Viol), Marcia (magicznakartka), Gosia (malflu), Iwonka (iwonakra3), Beata (tulipanka) oraz Ania (miesz-Anka). Razem tworzymy to miejsce i zajmujemy się moderacją forum. Bardzo się cieszymy, że forum się rozrasta, a o blogu wie coraz więcej osóbek. 

Rozrasta się do tego stopnia, że w sobotę odbyło się nasze pierwsze spotkanie, na które zawitało 9 z forumowiczek. Mamy wielką nadzieję, że prace DT silesian crafts będą inspirować craftujące osóbki przynajmniej tak bardzo jak robi to Kwiat Dolnośląski.


góra od lewej: Viol, Malflu, Anika, Asik 

dół od lewej: Latarnia, Marcia, Tulipanka, Anula, Justyna83
Zapraszamy do udziału w trwających obecnie na blogu Ślązaczek wyzwaniach:


I przy okazji zachęcamy do odwiedzenia w maju Cieszyna: 
 

3 komentarze:

Anna - Krulik pisze...

Bardzo miło Was poznać! do zobaczenia!

Kasia K. pisze...

O jaaaaaaaaaaaaaaaaaa, serio?!?! To ja lecę na "swój" śląski blogas! Ekstra! :D

Wioletta pisze...

Forum zmieniło swoje miejsce:)
silesiancraft.pl:) :*