Najbliższe spotkanie:

Najbliższe spotkanie -
4 marca 2018, niedziela godz. 15:00
Studium Edukacji Ekologicznej, ul. Starograniczna 28, Wrocław - Popowice

3 Twórczy Koniec Lata - warsztaty w niedzielę


Witam! 
Zapraszamy na warsztaty w ramach 
3 TWÓRCZEGO KOŃCA LATA

  3Twórczy Koniec Lata to niecykliczna i niecoroczna impreza, która odbędzie się 

26-27 sierpnia 2017
 - czyli pod koniec, ale nie sam koniec wakacji.  
 
Poniżej znajdują się opisy warsztatów
na NIEDZIELĘ 27 sierpnia  
Aby zapisać się na warsztaty, należy wysłać wiadomość osobie prowadzącej i zaczekać na odpowiedź z dalszą instrukcją co robić. 
Proszę dokładnie czytać opisy, zapamiętać co należy ze sobą zabrać, na jaką godzinę jest warsztat i jeżeli zapisujecie się na kilka warsztatów tego samego dnia sprawdźcie czy nie pokrywają się godziny. 
W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać  tutaj:
warsztaty@gekon.pl
pozdrawiam
Anka - Krulik


NIEDZIELA 27 sierpnia 
 
sala 4

9:00 – 11:00
tytuł:  Bombka przestrzenna (3D)
Prowadząca: Ela Doroszkiewicz - Kreasfera
Na warsztacie wykonasz oryginalną bombkę zamkniętą w przejrzystej kuli. Zbudujesz mikroświat z zimowym pejzażem wykorzystując makiety domków oraz inne elementy tworzące ich miniaturowe otoczenie. Pobawimy się nieco w pracownię modelarską, ucząc się jak samodzielnie wykonać pewne elementy krajobrazu np. latarnię czy płotek. W czasie warsztatu obejrzycie także przykłady nietypowych bombek 3D, co może Was zainspirować do własnych poszukiwań:). Warsztaty dla dorosłych i dzieci od ok. 10 roku życia.
W cenie zawarte są wszystkie materiały i instruktaż. Wykonana praca oczywiście pozostaje własnością twórcy. W czasie zlotu możliwość dokonania zakupów materiałów do wykonania kolejnych ozdób tą techniką.
Na warsztat należy przynieść: ostre nożyczki, nożyk introligatorski/skalpel do papieru i mata do cięcia jeśli ktoś ma, fartuszek lub ubranie którego nie szkoda pobrudzić, okulary jeśli ktoś używa
cena: 99
zapisy: kreasfera@gmail.com
wolnych miejsc: 311:30 – 13:30
Prowadząca: Kreasfera
Tytuł:
Bombka reliefowa - decoupage i formy silikonowe dla początkujących
Opis:
Jeśli nigdy nie robiłaś niczego w technice decoupage oraz nie stworzyłaś jeszcze żadnego wycisku z formy silikonowej ten warsztat jest dla Ciebie! Jeśli dekorowałaś już przedmioty decoupage'm i przerobiłaś już wiele paczek mas plastycznych wyciskając co się da … ten warsztat jest dla Ciebie!:) Przyjdź pobawić się w dekorowanie ozdoby świątecznej, by wyglądała jak apetyczna śniegowa beza:). A może troszkę jak suknia ślubna? To zależy od Twojego spojrzenia:). Warsztat przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci od ok. 10 rż. Nie jest wymagana żadna wcześniejsza wiedza o technice decoupage. W czasie warsztatu dowiesz się jak krok po kroku przygotować, ozdobić i wykończyć pracę, by była trwała i efektowna. Omówione zostaną preparaty i materiały używane w technice decoupage.

Na warsztacie wykonasz bombkę w kształcie medalionu z dekoracją z masy plastycznej oraz przy użyciu papierów do decoupage. Od Ciebie zależeć będzie czy będzie to ascetyczna ozdoba przyciągająca wzrok ornamentem, czy będzie błyszczeć gdzie się da:).

W cenie zawarte są wszystkie materiały i instruktaż. Wykonane prace oczywiście pozostają własnością twórcy.
Na warsztat należy przynieść: ostre nożyczki, ulubione pędzle, fartuszek lub ubranie którego nie szkoda pochlapać farbą, okulary jeśli ktoś używa.
cena: 65,00zł
zapisy: kreasfera@gmail.com
wolnych miejsc: 214:00 – 16:00
Prowadząca: Kreasfera
Tytuł:
Bombka biżuteryjna z elementami print room - dla początkujących
opis: 

W czasie warsztatu wykonasz bombkę w kształcie medalionu w technice decoupage zwanej print room, czyli dekoracji dwubarwnej. Efektem pracy będzie elegancka, połyskliwa czarno-biała bombka. Ascetyczność barw przełamiemy połyskliwymi elementami biżuteryjnymi, wstążkami itd. Blasku doda również lakier szklący, w takim wykonaniu może to być bombka
Warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób, które znają technikę decoupage jak i dla początkujących. Będzie to dobra okazja nauczyć się niuansów umożliwiających znaczne przyspieszenie pracochłonnego procesu obmalowywania misternych wzorów czarną farbą.
W cenie zawarte są wszystkie materiały i instruktaż. Wykonane prace oczywiście pozostają własnością twórcy.
Na warsztat należy przynieść: nożyczki do paznokcie z zakrzywionym ostrzem (ułatwiają wycinanie drobnych wzorów), pęsetę, ulubione pędzle, fartuszek lub ubranie którego nie szkoda pochlapać farbą, okulary jeśli ktoś używa.
cena: 65,00zł
zapisy: kreasfera@gmail.com
wolnych miejsc: 2


sala 6

10:00 – 13:00
Prowadząca: Zuzanna Gulaj
Tytuł: Album kaskadowy w dwóch wersjach
Na moich warsztatach dowiesz się jak skonstruować album typu "waterfall" lub inaczej kaskadowy.
Pokażę Wam dwa rodzaje kaskady - statyczną i dynamiczną.
Jeżeli pociąga Cię konstruowanie i tworzenie albumów a nie wiesz jak się do tego zabrać - ten warsztat jest dla Ciebie!
Każdy da sobie radę - nawet początkujący.
Otrzymacie gotowy zestaw warsztatowy, z którego wykonacie jeden, kompletny album.
Na warsztat należy przynieść: trymer, nożyczki, klej w płynie swojego wyboru, taśmę dwustronną, linijkę, ołówek, gumkę i kość do bigowania.
Jak ktoś ma to mile widziana bigownica.
Cena: 100 zł
zapisy: zuzanna.gulaj@gmail.com
wolnych miejsc: 5sala 12

10:00 – 13:00
Prowadząca: Mucha Nie Siada
Tytuł: Motyl- pożegnanie lata
opis: W jesienne lub zimowe dni do swetra każda z Was chętnie ubierze własnoręcznie wykonany wisior, który przypomni o letnich chwilach:)) Zapraszam , na warsztacie wykonamy duży naszyjnik( idealny do noszenia z grubymi swetrami jak i letnimi sukniami) , w kształcie motyla.Zapraszam , jak zwykle miła atmosfera, będziemy się dobrze bawić:))
cena: 90zł
wolnych miejsc: 0 - BRAK MIEJSC

z powodu dużego zainteresowania tematem zapraszamy na taki sam warsztat jeszcze raz: 

13:30 – 16:30
Prowadząca: Mucha Nie Siada
Tytuł: Motyl- pożegnanie lata 2
opis: W jesienne lub zimowe dni do swetra każda z Was chętnie ubierze własnoręcznie wykonany wisior, który przypomni o letnich chwilach:)) Zapraszam , na warsztacie wykonamy duży naszyjnik( idealny do noszenia z grubymi swetrami jak i letnimi sukniami) , w kształcie motyla.Zapraszam , jak zwykle miła atmosfera, będziemy się dobrze bawić:))
cena: 90zł
wolnych miejsc:  0 - brak miejscsala 16
10:00 - 13:00
Tytuł : Filcowanie na mokro - Szal jesienny
Prowadzący:  Danuta Bojakowska - Image-arte.pl
Opis: Uczestniczki warsztatów własnoręcznie wykonają szal jesienny lub zimowy , techniką - filcowanie na mokro. Uczestniczki będą mogły wykonać  szal dowolnej wielkości i w dowolnej kolorystyce. Prowadząca przedstawi techniki wykonania zdobień  i wykonania falban. Do zdobień będzie można wykorzystać różnego rodzaju włókna :jedwabiu, lnu, wyczesy jedwabne, chusteczki jedwabne no i oczywiście całą gamę kolorów wełny czesankowej. Szal może być wspaniałym uzupełnieniem wcześniej wykonanej torebki. Wszystkie materiały do wykonania pracy zapewnia prowadzący.
Co należy przynieść : Ponieważ pracować będziemy z wodą można przynieść fartuszek ochronny
Stopień trudności : kurs podstawowy  + ( dobrze widziane jest minimalne doświadczenie  pracy z czesanką wełnianą)
Cena - 85 zł. (cena tylko dla Kwiat Dolnośląski - normalna cena 180 zł.)
wolnych miejsc: 4


Brak komentarzy: