Najbliższe spotkanie:

Najbliższe spotkanie - w Studium Edukacji Ekologicznej ul. Starograniczna 28, Wrocław


13 lipca 2017

3 Twórczy Koniec Lata

Witajcie!
wiem, że niektórzy dopiero co ochłonęli po 14 Dolnośląskich Warsztatach Craftowych, ale już chciałam powiedzieć żebyście szykowali się na wspólne tworzenie pod koniec wakacji!
Bowiem, 26 i 27 sierpnia spotykamy się na 3 Twórczym Końcu Lata!


Będzie kilka warsztatów, będzie można zrobić zakupy na jesień i zimę, konkursy też będą i będziemy wspólnie tworzyć. Więc jeżeli jeszcze nie macie planów na ten ostatni weekend wakacji to zaklepujcie czas na Wrocław!

Wszelkie szczegóły dotyczące warsztatów już wkrótce na tym blogu.
pozdrawiam
Krulik

10 komentarzy:

Agulek pisze...

Ale super juz się cieszę:-):-)

Dicappo pisze...

Ja już jak nieoficjalnie wiedzieliśmy to ten termin zaklepałam :-D Cieszę się, że to już oficjalne, bo można już się tym oficjalnie podzielić z osobami, z którymi się widziało się na DWC i ciężko było rozstać. Teraz tylko znaleźć pracę, żeby był budżet na warsztaty. Zastanawiam się tylko w co ja się spakuję jak nie mam tak profesjonalnej walizki, a w mojej torbie papiery nie wytrzymają. Dobrze, że będzie można zrobić zakupy na miejscu :-P Tak się zastanawiam, bo pamiętam, że w tamtym roku chyba po Twórczym Końcu Lata wracałam obładowana jak święty mikołaj, ale nie wiem czemu byłam tylko jeden dzień i w pociąg wsiadałam. W tym roku chyba to zmienię i będę na obu, bo potem znowu trochę trzeba będzie poczekać, żeby się spotkać. Może w końcu coś więcej potworzę, a nie tylko zakupy i plotki :-D

Asia R. pisze...

Może tym razem będę zdrowa i będę mogła wziąć udział w konkursie 😛

barbaratoja pisze...

Ale kusicie ;-)

ibisek pisze...

Już się nie mogę doczekać :)

Marta pisze...

Wspaniała wiadomośc - wpisane w kalendarz :)

AguszCh pisze...

Lepszego zakończenia urlopu nie mogłabym sobie wymarzyć... Do zobaczenia, kochani!

aga-craft pisze...

Czy już wiadomo jakie warsztaty i kiedy się odbędą ?

Anna - Krulik pisze...

Warsztaty odbędą się 26 i 27 sierpnia od 10:00 do 20:00 w sobotę i od 10:00 do mniej więcej 15:00 w niedzielę. Plan całości lada chwila :D

Anna - Krulik pisze...

Zapraszam też na wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/258287931338777/?active_tab=about tam już wrzucam informacje na bieżąco.