Najbliższe spotkanie:

Najbliższe spotkanie -
21 maja 2017 - niedziela - od godz. 14:00 w trakcie XV Rodzinnego Festynu Maślic
Tereny zielone obok Stadionu Miejskiego na Maślicach we Wrocławiu

1 grudnia 2016

Projekt GRUDNIOWNIK 2016

Witajcie!
po przespanym na naszym blogu listopadzie, który służył nam głównie na chorowanie i przeczekanie, postanowiłyśmy - jako grupa Kwiatu Dolnośląskiego - dołączyć do światowego trendu tworzenia w grudniu Grudniownika.Na spotkaniu w listopadzie powstały bazy, które teraz będziemy zapełniać.


I tutaj przechodzimy do najtrudniejszego punktu programu.... czyli do tematów dnia. O jeny, ile było zastanawiania się jaki wybrać sposób, który wariant lepszy, który nam będzie bardziej pasował i dzięki temu gwarantuje nam większy sukces, jakie wybrać tematy itd.


Stanęło na tym, że wspólnymi siłami stworzyłyśmy listę prawie 50 tematów i je wszystkie tu zaraz wrzucę - każda z nas wybiera sobie co ma ochotę realizować, opisać albo co pasuje do tego co się danego dnia u niej działo i to dodaje do swojego grudniownika. Czyli zostawiamy sobie dowolność jednocześnie nie pozbawiając zadania pewnych ram.
Mam nadzieję, że wyjaśniłam to w miarę jasno :)
Jeżeli tylko ktoś ma ochotę dołączyć do nas, skorzystać z naszej listy a potem podzielić się wynikami pracy - zapraszamy! Będzie nam bardzo miło.
pozdrawiam i dajcie znać czy pomysł Wam się podoba,
Krulik


Nasze tematy ułożone alfabetycznie:

 

3 komentarze:

Marta NG pisze...

No to zaczynamy zabawę :) fajnie tak będzie czekać na koniec roku

Tina J pisze...

Z taką listą łatwiej upiększać swój grudniownik 😃

ibisek pisze...

Super będzie! Zapraszamy do zabawy :)