Najbliższe spotkanie:

Najbliższe spotkanie - w Studium Edukacji Ekologicznej ul. Starograniczna 28, Wrocław


31 sierpnia 2015

11 Dolnośląskie Warsztaty Craftowe

Witajcie!

wiem, że na tę informację cześć z Was czeka już od jakiegoś czasu i wiem, że większości to nie ucieszy, ale w tym roku (2015) już Dolnośląskich Warsztatów Craftowych już nie będzie.

Po dokładnym przeanalizowaniu kalendarza imprez craftowych, scrapbookingowych i okołobożonarodzeniowych zarówno w naszym mieście, województwie, jak i kraju zapadła decyzja:

11 Dolnośląskie Warsztaty Craftowe
odbędą się 29-30-31 stycznia 2016

Ta dziwna liczba z przodu DWC to wynik połączenia numeracji zlotów letnich i jesiennych, bo same zaczęłyśmy się już w tym gubić :)

Pierwsze kroki organizacyjne już zostały poczynione, mamy prawie pełną listę wystawców i pierwsze deklaracje na warsztaty, ale o tym wszystkim jeszcze przyjdzie czas pisać.

A już 13 września zapraszamy wszystkich na pierwsze powakacyjne spotkanie Kwiatu Dolnośląskiego - niedziela godz. 15:00, tam gdzie zwykle (adres na górze strony).


pozdrawiam i zapraszam,
Krulik


10 komentarzy:

a-lenka pisze...

Szkoda, że trzerba czekać tak długo :( ale już sie vcieszę na to spotaknie :)
Pozdrawiam Alina

Tores- pisze...

Super, że będą w styczniu, ale do stycznia tak straaaasznie daleko!!! Już czekałam na listopad, moja tęsknota jest wielka! Ale dobrze, że chociaż styczeń :)

Kerowyn pisze...

Szkoda, że jesienią nie będzie warsztatów, już się do nich przyzwyczaiłam. Ale z drugiej strony to oznacza mniej czekania między jesiennymi (teraz już styczniowymi), a letnimi :).

Aluna pisze...

Dopiero w styczniu, hmm... Muszę wytrzymać - DAM RADĘ :)

Blue-Nika pisze...

Ach! Czekam więc do stycznia.

ibisek pisze...

No i super, będzie mała odmiana. A nie wiem czy pamiętacie, ale jeden z pierwszych zlotów tez był wlasnie w zimie. W podobnym czasie.

Anna - Krulik pisze...

Ibisku - pierwszy zlot był w zimie :D w lutym dokładnie :)
A wiecie, że my spotykamy się co miesiąc i zawsze możecie do nas zajrzeć na spotkanie?

Chasia pisze...

Szkoda, że jednak nie będzie tych jesiennych warsztatów i zakupów. Na pewno sklepy branżowe żałują bo listopad to gorący okres przedświąteczny czyli żniwa craftowe.
A można wiedzieć gdzie podobne imprezy jesienią się odbywają? W którym zakątku Polski?

Anna - Krulik pisze...

Na Facebooku jest grupa KALENDARIUM - tam znajduje się dokładna rozpiska kiedy i gdzie. Są tam też zamieszczane informacje dotyczące wszelkich warsztatów.

Proszę pamiętajcie też, że to koniec stycznia a potem już tylko półtora miesiąca do Wielkanocy - a do Wielkanocy też trzeba się przygotować :D

mojescrapowisko pisze...

No i bardzo dobrze. Mikołaj przyniesie nam skarbonki, które do stycznia zdążą się solidnie napełnić! :))