Najbliższe spotkanie:

Najbliższe spotkanie -
30 czerwca - 2 lipca 2017, w trakcie 14 Dolnośląskich Warsztatów Craftowych,
Studium Edukacji Ekologicznej, ul. Starograniczna 28, Wrocław - Popowice

13 czerwca 2014

Zapraszamy na warsztaty do Latarni Morskiej


Nazywam się Agnieszka Posłuszny, ale w Internecie mam ksywę Latarnia Morska. Zaczęłam tworzyć po 30-tce i od tamtego czasu techniki mixed-media i scrapbooking stały się moją pasją. Od 2008 roku moje prace można obejrzeć w Internecie, na blogu pod adresem http://latarnia.wordpress.com/ 
Na IV DLWC będę miała przyjemność poprowadzić 2 warsztaty.
Jestem żywym przykładem tego, że tworzyć każdy może – ponieważ w „poprzednim wcieleniu” byłam księgową.
Prowadząc warsztaty „wyciskam” z materiałów i narzędzi ile się tylko da, a kursantów prowadzę krok po kroku, więc zapraszam nawet zupełnie „zielone” osoby. Lubię pokazywać proste sposoby na stworzenie efektownych przedmiotów i zachęcam do niekonwencjonalnych zastosowań produktów plastycznych.
warsztaty w lipcu 2013 na III DLWC
Na IV DLWC przygotowałam dwa warsztaty, w których pokazuję sporo swoich ulubionych technik, szczególnie tych pt. „jak prostym sposobem osiągnąć efekt WOW!”. W piątek zapraszam na zajęcia, gdzie będziemy wykonywać 2 w 1 – czyli piękne pudełko, z przestrzenną kompozycją, które jest jednocześnie mini-albumem. Postarzanie i „podrasowywanie” różnych elementów ozdobnych to mój konik, i tego właśnie będzie można się nauczyć w trakcie zajęć.
Romantyczny albumik w pudełku (tuszowanie i kompozycja przestrzenna)
Piątek godz. 17:00-19:00; cena 39 zł, zapisy: sklep@scrap.com.pl
A w sobotę zapraszam na warsztaty osoby lubiące niezwykłe techniki mixed-media. Będziemy tworzyć efektownie postarzany pamiętnik w formie drzwi (!), którego główną ozdobą jest kolorowy witrażyk. Będzie to okazja do nauczenia się sposobów postarzania oraz pracy z tuszami alkoholowymi, poznania ich właściwości i zastosowań.
Niezwykły pamiętnik z witrażykiem  (mixed-media i tusze alkoholowe)
Sobota godz. 10:00-12:00; cena 49 zł, zapisy: sklep@scrap.com.pl

Serdecznie zapraszamy!

3 komentarze:

Tobatka pisze...

Szkoda, że w niedzielę nie ma zajęć :( Bo, niestety, nie dam rady przybyć na cały weekend, tylko w niedzielę skorzystam z atrakcji...
Może za rok się uda :)

Anna - Krulik pisze...

Szkoda :( ale okazja mam nadzieję, będzie wcześniej niż za rok :D

Kamila Bartosik pisze...

Bardzo ładna ta kartka w pudełku:)