Najbliższe spotkanie:

Najbliższe spotkanie -
maj 2017 - niedziela - godz. 15:00
Studium Edukacji Ekologicznej, ul. Starograniczna 28, Wrocław

22 grudnia 2011

Mała forma #2 - Karnawałowe Calineczki

Witajcie!

Chciałabym zaprosić Was do nowego wyzwania - MAŁA FORMA.

Wszyscy pewnie myślicie już o zbliżających się świętach i o pysznościach, jakie zagoszczą na Waszych stołach. Ale ja chciałabym, abyście pomyśleli o tym, co czaka nas już za kilkanaście dni, a mianowicie o Nowym Roku. A co za tym idzie - o Zabawie Sylwestrowej i towarzyszącym jej Karnawale. I właśnie taki będzie też temat tego wyzwania - KARNAWAŁ.

Należy wykonać 3 calineczki (inches lub inaczej calineczki to mniejsza forma ATC, z tą różnicą, że ma kształt kwadratu o wymiarach 1 x 1 cal (2,54 x 2,54cm) i jej grubość (wysokość po ozdobieniu) nie powinna przekraczać 0,5 cm) związane z ta tematyką. Na wykonanie calineczek macie czas do 4 stycznia. Aby ułatwić Wam nieco sprawę przedstawiam prace, jakie przygotował DT.


Calineczki Katariny: Calineczki Madziarrry: Calineczki Fussi:


Dla zwycięzcy wyzwania przygotowałam nagrodę niespodziankę - sutaszowe kolczyki, oraz dodatkowo zostanie on odznaczony naszym zwycięskim banerkiem.
Pozdrawiam, Katarina.

2 komentarze:

Matylda pisze...

Ooo, bardzo mi się ten pomysł podoba-prawdę mówiąc, do tej pory nie wykonywałam takich ociupinek, ale juz nawet wiem, jak je wykorzystać!! Pozdrawiam

Miko pisze...

O, jakie to malutkie! Ja chyba też mam na nie pomysł ;)
Pozdrawiam, Miko