Najbliższe spotkanie:

Najbliższe spotkanie -
21 maja 2017 - niedziela - od godz. 14:00 w trakcie XV Rodzinnego Festynu Maślic
Tereny zielone obok Stadionu Miejskiego na Maślicach we Wrocławiu

23 listopada 2011

Album #1 - Recyklingowa baza

Rozpoczynamy kolejny cykl wyzwań - tym razem zajmiemy się tworzeniem albumów. Na dobry początek zachęcamy do wykorzystania recyklingowych baz, z którymi nasze DT poradziło sobie w następujący sposób:

Krulik (Album jest na bazie książeczki, wymiary 12 na 15, i papiery są z tzw ścinków, tzn. nie pocięła żadnego całego papieru, więc też recycling.):Ayeeda (Okładki zrobione są z szarej tektury, strony wewnętrzne to przede wszystkim stare koperty bąbelkowe i 3 strony ze starej książki, jedna strona to sklejone rolki po ręcznikach papierowych. Do tego są kieszonki z folii bąbelkowej oraz opakowania plastikowego po pomidorach. Wszystko jest potraktowane gesso, farbami akrylowymi, mgiełkami, tuszami, gdzieniegdzie jest medium żelowe.):

Ibisek ("Grudniownik" na bazie kopert.):
Rudy Kot (Baza ze starej książki - na razie zrobiona tylko okładka.):


 Katrina (Albumik na bazie pocztówek, a dokładnie ze starych kartek świątecznych.):Jedyną wytyczną tego wyzwania jest recyklingowa baza. W wyzwaniu biorą udział całe albumy - sama okładka (jak u Rugeo Kota :P) nie wystarczy. Na Wasze prace czekamy do 7 grudnia. Nie zapomnijcie napisać co stanowi bazę - najlepiej w poście, do którego będziecie zostawiać linka. Życzę wszystkim dobrej zabawy!
Do jednej wybranej przez jury osoby powędruje nagroda książka ufundowana przez sklep Scrap.com.pl i oczywiście nasze blogowe wyróżnienie.
-Katrina


W odpowiedzi na pytanie, które pojawiło się w komentarzach, informujemy, iż ze względu na pracochłonność albumowych tworów, dopuszczamy możliwość zgłaszania prac wcześniej publikowanych, ale maksymalnie 7 dni przed ogłoszeniem naszego wyzwania.

7 komentarzy:

Muszelia pisze...

O kurczę, jestem pod wrażeniem! i... tego chyba też nie potrafię :D

Anna - Krulik pisze...

Jak to nie? na pewno coś wymyślisz :D

Tores pisze...

Praca musi być nowiutka, czy może być sprzed paru dni? :) --> http://warsztat.pucia.pl/2011/11/13/recyklingowo/

wycinanka pisze...

O retyyyy...toż to dokładnie to, co kurczaki lubią najbardziej!

Anek73 pisze...

Mój grudniownik powstał na bazie podłużnych kopert sklejonych skrzydełkami. Przy okazji powstały praktyczne kieszonki do włożenia dodatkowych zdjęć :)

http://anek73.blox.pl/2011/11/Mam-i-ja-Grudniownik.html

jessie-lehane pisze...

czy album musi być skończony? jestem w takcie robienia albumu, który będzie art-journalem i zeszytem ćwiczeń, kilka stron i okładki mam już zrobione, ale reszta będzie uzupełniana później.

Kwiat Dolnośląski pisze...

Nie musi być kompletny, byle miał chociaż kilka kart w środku zrobionych. ;)